0901 710 718
×
Home Ubytovanie Aktivity a služby Galéria Cenník Kontakt
Služby

„Chceme, aby Harmony AP Resort bol oázou pokoja aj pre Vás. Stáli hostia už dobre vedia prečo k nám opäť zavítajú pri každej príležitosti. Všetkým za to ďakujeme, že ste s nami. Vďaka Vám má naša práca zmysel.”


Naše zariadenie je možné využiť k individuálnej dovolenke jednotlivcov i rodín s deťmi, ale aj k usporiadaniu firemných akcií a školení. Zorganizujeme pre Vás a Vaše kolektívy outdoorové aktivity, teambuildingové akcie ako je splavovanie-rafting, vysokohorské túry, výlety, kurzy paraglidingu alebo Vás necháme oddychovať a užívať si krásne a tiché lesné prostredie.

Vybavenie: záhrada na opekanie a grilovanie, spoločenská / WiFi zdarma, miestnosť na odkladanie lyži alebo bicyklov, pred vchodom parkovisko pre vaše auto.

Hrabovská Dolina
Dva lanové parky Tarzanka a Tarzánia ponúkajú dávku adrenalínu aj pre tých najmenších. Turistika a prechádzky lesom alebo okolo jazera, ktoré sa nachádza priamo pred Harmony AP Resortom Vám osviežia telo aj myseľ. Pri troche šťastia nájdete krásne hríby alebo lesné plody. Člnkovanie na jazere pre dvojice i rodiny s deťmi je určite príjemným romantickým zážitkom.

ZIPLINE - zjazd na lane
ZipLine Hrabovo je nová adrenalínová atrakcia v Hrabovskej doline pri Ružomberku, ktorá spája dva lanové parky do jedného najväčšieho lanového parku na Slovensku s dĺžkou 1 110 m. Dráha má 300 metrov a ponúka unikátny výhľad nad vodnou hladinou Hrabovskej priehrady. Pri jazde sa dosahuje rýchlosť od 40 – 60 km/h. Je to najdlhšia zipline lanovka na Slovovensku.

Thermal park - Gino Paradise
Thermal park Bešeňová je zariadenie s celoročnou prevádzkou, vzdialené len 12 km od Hrabovskej doliny. Poskytuje miesto pre oddych a zábavu hlavne pre rodiny s deťmi. Thermal Park disponuje bazénmi, vnútornými i vonkajšími - s geotermálnou vodou od 24 -39 °C, vhodné pre všetky vekové kategórie.

AquaRelax Dolný Kubín
Aquapark je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína, vzdialeného od Ružomberka len 17 km. Jeho dominantou je Vodný svet s ponukou vodných atrakcií rôzneho druhu.

Cykloturistika
Zalesnený Liptov je ako stvorený pre výlet na bicykli, či už vás zaujíma ľahká alebo náročnejšia cykloturistika. Vďaka rozmanitému terénu si tu každý nájde svoje ...
AQUA - VITAL Park Lúčky
Priamo pod Veľkým Chočom 13 km od Ružomberka vo veľmi tichom prostredí môžete objaviť čaro AQUA - VITAL Parku Lúčky. Súčasťou vodného parku je vonkajší rekreačný bazén a pre náročnejších je k dispozícii vitálny svet s ponukou rôznych sáun a kúpeľov.

Tarzania
V korunách stromov na vás čaká zábava pre deti aj dospelých. Skúsiť to môže naozaj každý. Naši inštruktori vás zaškolia a vybavia povinnou výstrojov. Pre maximálnu bezpečnosť ste počas celej doby istený o bezpečnostné lano. Výškový limit: min. 150 cm.

Aquapark Tatralandia
Aquapark Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Ak sa chystáte navštíviť tento aquapark čaká na Vás množstvo vodných atrakcií 11 bazénov, z toho 8 celoročných, 29 toboganových dráh a šmýkačiek, masážne sedenia, vodné postele, vodný hríbik, chŕliče, vyvieračky, vodné prúdy, vodná hojdačka.

Jaskyne
Región Liptov pýši krásou podzemného sveta, nachádzajú sa tu jaskynné systémy, ktoré každoročne navštívi množstvo turistov. Využite príležitosť navštíviť Demänovskú jaskyňu Slobody (10 km od Liptovského Mikuláša). Z celkovej dĺžky 8400 m je sprístupnených 1800 m. Prehliadka jaskyne je rozdelená na malý okruh: 1,2 km - 60 min a veľký okruh: 2,2 km - 100 min.

Vlkolínec
Vlkolínec - živá obec pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry, ktorú Slovenská vláda v roku 1977 vyhlásila za pamiatkovú rezerváciu, v roku 1993 zapísaná do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Táto svahová obec leží v nadmorskej výške 718 m n. m. v juhovýchodnom výbežku Národného parku Veľká Fatra.

Liptovské múzeum v Ružomberku
Múzeum má vlastivedný charakter a jeho výskumnú a zbernú oblasť tvorí územie celého Liptova, kde má svoje expozície: Múzeum liptovskej dediny v Pribyline, Roľnícky dom Vlkolínec, expozícia Liptovská Maša, Banícky dom Vyšná Boca, Hrad Likava, Rímsko-katolícky kostol Všetkých svätých v Ludrovej - Kúte.

Galéria Ľudovíta Fullu v Ružomberku
Návštevníci si môžu prezrieť stálu expozíciu maľby, grafiky, kresby, ilustrácií, tapisérií a úžitkového umenia. Sprístupnený je aj ateliér a pracovňa samotného majstra.

Hrad Likava
Jeho zrúcanina stojí v chotári obce Likavka, teraz časti Ružomberka. Strážil cestu z Považia na Oravu. Prvá písomná zmienka je z roku 1315, keď ho kráľ Karol Róbert daroval liptovskému županovi Dončovi.

Hrad v Liptovskom Hrádku
Hrad vznikol zo zrúcaniny gotického hradu s pripojeným renesančním zámkom. Po rozsiahlych rekonštrukciách sa v súčasnosti v objekte nachádza *** hotel a reštaurácia vo francúzskom štýle.

Krkavá skala
Je skalná ihla nachádzajúca sa na východnom úpätí vrchu Sidorovo na turistickej trase z Ružomberka do Vlkolínca. S výškou 22 m patrí medzi najvyššie skalné ihly na Slovensku.

Veľká Fatra
Národný park Veľká Fatra vznikol v roku 2002, a je tak jedným z najmladších národných parkov na Slovensku.

Jánošíkova kolkáreň
Pralesová lokalita, ktorá sa nachádza v severovýchodnej časti hlavného hrebeňa Veľká Fatra pod temenom Malej Smrekovice (1489 m n. m.) . Rastú tu až 250-ročné stromy.

Skalná alpa (1 463,2 m n. m.)
Je národnou prírodnou rezerváciou so zachovanými spoločenstvami flóry a ostrovmi kosodreviny. Smerom na západ spadá lavinóznymi žľabmi do doliny Blatná.
 
Harmony AP Resort
Apartmánový dom
+421 901 710 718
info@apresort.sk
Sídlo spoločnosti
CM CONTROL, s.r.o.
Nejedlého 23, 841 02, Bratislava
IČO: 36 693 529
IČ DPH: SK2022275981
GPS Súradnice
49.07164865143473
19.275307240447727